Bioaktiivne turbamask peanaha elustamiseks 150ml

Kategooria: 
Juustele
29,00 €

Hooldab efektiivselt probleemset peanahka, vähendab kihelust ja kõõma. Bioaktiivsed humiinained normaliseerivad peanaha hüdrolipiidset tasakaalu ja vähendavad nahaärritust. Toimib kõõmavastaselt ja sügavpuhastavalt. Mõjub elustavalt nii peanahale kui juustele, muutes juuksed tugevaks ja terveks. Kadakas stimuleerib peanaha vereringet, puhastab ja ergutab peanahka. Rosmariin tugevdab karvanääpse, soodustab juuste kasvu. Õrnalt pleegitava toimega. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Tegemist ei ole tavapärase rasvase juuksemaskiga, raviturbamask on õlivaba ning loodud peanaha olukorra tervendamiseks. Sobib hästi ka sügelust ja ketendust tekitava peanaha psoriaasi korral.

Mida teised arvavad:

"Mul on olnud peanahaga probleeme ja Turblissi mask sai nende lahendamisega hakkama juba peale esimest kasutuskorda.. Peale nädalat avastasin, et juuksed püsisid pikemalt puhtad.. Mu juuksed tunnevad end taas loomulikult elusana. Kes kannatab peanaha probleemide all, selle jaoks on toode rangelt soovituslik.." Johanna Raudsepp (lõige Savant veebiajakirja inglisekeelsest artiklist)
Scrolli alla, et lugeda tervet artiklit.

Stella Soomlais: "Olin väga üllatunud, et viitsisin turbamaski järjepidevalt teha! Esiteks ei olnudki see suur mäkerdamine ja teiseks oli tulemus väga mõnus! Oli tunne, nagu oleksin teinud peanahale ja juustele sügavpuhastuse, seega teen maske ka edaspidi!"

***

Биоактивная торфяная маска для волос и кожи головы

Биоактивные гуминовые вещества нормализуют гидролипидный баланс кожи головы и уменьшают раздражение кожи. Маска помогает бороться с перхотью. Оказывает

оживляющее действие, как на кожу головы, так и на волосы, делая их мягкими и блестящими. Можжевельник стимулирует кровообращение кожи головы, очищает и стимулирует кожу.

Розмарин укрепляет волосяные фолликулы (корни волос) и стимулирует рост волос. Маска регулирует выделение жира кожи головы, успокаивает раздражение и борется с

шелушением кожи.

Использование:

Нанесите небольшое количество маски для волос на влажные волосы и на кожу головы. Оставьте на 20 минут (можно меньше). Волосы можно покрыть пленкой для улучшения впитывания и термальных процессов. Не давайте маске высохнуть на коже. Ее следует

увлажнять мокрыми кончиками пальцев или просто брызгать воду на маску. Смойте маску теплой водой и мойте волосы, как обычно. Подходит для использования в бане.

Использовать 1-3 раза в неделю.

Vähendab peanaha ärritust ja ketendust

Leevendab peanaha psoriaasi

Sügavpuhastab, tasakaalustab ja niisutab

Stimuleerib juuste kasvu

Koostis

Balneological Peat, Rosemary Distillate, Juniper Berry Distillate, Citric Acid, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Kasutamine

Kandke väike kogus juuksemaski puhatle märjale peanahale ning hoidke peal kuni 20 minutit. Toode võib juukseid kuni poole tooni võrra heledamaks muuta. Maski võib katta ka kilemütsiga termaalprotsesside ja imendumise soodustamiseks. Loputage sooja veega ja peske tavapäraselt. Lõpetage hoolitsus jaheda veega.

Seotud tooted

15,00 €